Poduszki z tekstami – zwykła moda, a może sposób na oryginalne wnętrze?

Być może niektórzy z Was pamiętają czasy, gdy niezwykle modne były koszulki z krótkim rękawem (tzw. t-shirty), na których umieszczano różne hasła i obrazki. Koło historii znów się potoczyło i szał lat 90. przeżywamy ponownie, co widać na ulicach polskich miast, a także w sklepach światowych marek. Koszulka z oryginalnym napisem służy temu, abyśmy wyróżnili się z tłumu i choć w części wyrazili swoje przekonania. Skoro robimy to na ulicy, dlaczego mielibyśmy zrezygnować z tego w swoich domach? Majunto tradycyjnie jest na posterunku i prezentuje Wam absolutny hit w dekoracji wnętrz – poduszki z tekstami. Poznajcie je bliżej.

Poduszki z tekstami na (dosłownie) każdą okazję

Poduszki z tekstami nie są oczywiście żadną wielką nowością, bo były popularnym prezentem już wiele lat temu. Jednak dopiero całkiem niedawno stały się ciekawym i chętnie wykorzystywanym motywem w nowoczesnej dekoracji wnętrz. Poduszki, a właściwie zdobiące je poszewki, pozwalają bowiem w kilka sekund całkowicie odmienić nudny lub mało efektowny pokój i nadać mu bardzo indywidualnego charakteru.

Człowiek ma tendencję do zwracania uwagi na szczegóły i skupiania się na nich, dlatego jest praktycznie pewne, że większość Waszych gości zauważy poduszkę z ciekawym tekstem, chociażby położoną na parapecie czy fotelu. Pytania o motywację macie murowane, dlatego uważnie i świadomie wybierajcie konkretne hasło umieszczone na poszewce. To dla Was okazja do wyrażenia siebie, swoich przekonań, nastrojów lub po prostu zamanifestowanie własnej potrzeby bycia nieco na marginesie utartych schematów.

Co ma Majunto?

Idea jest prosta i podyktowana stylowi Majunto – wszystkie nasze poduszki z tekstami mają być dla Was okazją do trafionego w punkt opisu towarzyszącej Wam rzeczywistości. Lubicie śmiać się z tego, co przynosi dzień (choć nie zawsze powinno Wam być do śmiechu)? Proszę bardzo – wybierajcie, przebierajcie, wytknijcie język wszystkiemu, co Was denerwuje. Macie ochotę na chwilę melancholii? Żaden problem. W kolejce już ustawiają się poduszki z tekstami, które idealnie pasują do podkładu muzycznego z Evą Cassidy w roli głównej. Ma być rodzinnie? Będzie. Ma być śmiesznie? Będzie. Majunto nie stawia żadnych ograniczeń.

podusie z napisami
Poduszki z tekstami

Bardzo ciekawie w tym zestawieniu prezentują się poduszki z tekstami na specjalne okazje. Mamy dla Was oryginalną propozycję na Dzień Mamy lub Dzień Taty, a najlepiej na oba święta. Szerzej o tej kolekcji poduszek przeczytacie w naszym osobnym wpisie.

mama
Poduszki na Dzień Mamy i Dzień Ojca

Coś dla mega indywidualistów

Nie znaleźliście niczego interesujące w naszej kolekcji? Szkoda, ale nie poddamy się bez walki. Majunto zawsze daje możliwość zrealizowania indywidualnego projektu na specjalne zamówienie. Na poszewce umieścimy hasło, które dużo dla Ciebie znaczy (lub dla kogoś Ci bliskiego). Wtedy będziesz mieć pewność, że nikt więcej takiej poduszki w swoim domu nie ma. Wymyślaj, baw się słowami, zainspiruj nas.

 IMG_4681 IMG_4625 (1) 11425411_589760214497228_3450996000985454287_n 11542097_594635020676414_4939640488751239462_n 11693803_594634194009830_7602459023888980309_n

Majunto wierzy, że produkowane (co za brzydkie słowo) przez nas poduszki mają do wykonania jakaś misję. To świetne narzędzie do podkreślania najważniejszych cech Waszej osobowości, które chcecie uwypuklić i na ich bazie zbudować własną indywidualność. Dajemy Wam narzędzie, Wy wybierajcie, gdzie ostatecznie go użyjecie.

Podobają się Wam nasze poduszki z tekstami? Macie jakieś ciekawe propozycje nowych haseł, które moglibyśmy na nich umieścić? Gdzie w swoim mieszkaniu/domu chętnie widzielibyście taką poduszkę? Dajcie nam o tym wszystkim znać w komentarzach.

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading