Kontakt i współpraca

majunto blog

Chcesz nawiązać z nami współpracę? Poniżej kontakt.

Majunto to manufaktura którą stworzyliśmy z pasji do życia i kolorowych tkanin. Nie jesteśmy produkcją masową. Wszystkie nasze uszytki są od początku do końca szyte z największą starannością. Majunto to HANDMADE w najczystszej postaci. Materiały z których korzystamy posiadają ekologiczne i zdrowotne certyfikaty Oeko-Tex.

Masz pomysł na poduszkę, narzutę, pościel? A nie wiesz co i jak skontaktuj się z nami! Opisz nam jak najdokładniej swoją wizję, a my postaramy się ją zrealizować! Uwaga każdy produkt jest wyceniany indywidualnie! I może być całkowicie spersonalizowany!

Jeżeli blogujesz i chcesz nawiązać z nami współpracę napisz do nas, o tym co robisz skąd jesteś i jaki masz pomysł na współpracę z nami, zostaw do siebie kontakt oraz linki do swoich stron społecznościowych. Napisz dokładnie jakiej współpracy oczekujesz i dlaczego zwracasz się właśnie do nas.

P.S. Moje kochane Blogowiczki jeżeli chcecie być przez nas potraktowane poważnie przyłóżcie się do tekstu, który do nas wysyłacie, niech to nie będzie tekst na zasadzie “kopiuj wklej” i wyślij taki sam do wszystkich. To nie o to chodzi i takich propozycji nie traktujemy poważnie. Chcecie żeby poświęcić Wam czas? Wy najpierw poświęćcie go nam i naszym produktom. Zobaczcie jaką mamy ofertę.

 

Znajdziecie nas i kontakt do nas także:

 

Leave a Reply