Upcykling jeans, torby od majunto

Upcykling to nasze nowe dziecko. Jest naszym oczkiem w głowie. Dlaczego? Dlatego że w przyrodzie nic nie ginie. Niestety. Ale z drugiej strony ten fakt otwiera nowe możliwości! Upcykling to jest to! EKOLOGIA

Świadomi swojego konsumpcjonizmu nie musimy rezygnować ze spełniania własnych zachcianek takich jak kolejna nowa torba. Toreb przecież nigdy nie jest zbyt wiele. Majunto oferuje Ci tą możliwość! Kupujesz nową upcyklingową torbę uszytą ze starych jeansów. Nic odkrywczego (jak zauważyła nasza fanka na FB), ale za to jak ta torba jest uszyta! Każdy detal i skrawek starych spodni zostaje wykorzystany praktycznie do zera, a efekt sami oceńcie! Każda torba upcyklingowa jest jedyna i niepowtarzalna, każda jest indywidualnie zaprojektowana, każda posiada inny detal, inny smaczek, w każdą wkładamy duszę!
Nie namawiam nikogo aby był eko, to indywidualna sprawa każdego z Was i Waszego sumienia, ale jeżeli możesz mieć coś innego, niepowtarzalnego a do tego uwalniasz świat od śmieci to dlaczego nie być eko?

Każda z uszytych przez nas toreb jest inna, a jej koncepcja starannie przemyślana.  to nie jest produkcja masowa! Naszą torbą będziesz się cieszyć przez długie lata, a jak już Ci się znudzi to kto wie może sam ją przerobisz np. na kosmetyczkę lub listonoszkę.

A jakie są Wasze doświadczenia z upcyklingiem lub recyklingiem? Czy uważacie że to dobry pomysł, a może za zbędną stratę czasu? Czy kupujecie rzeczy pochodzące z przetworzonych przedmiotów, a może wręcz sami takie tworzycie?

Nasze torby upcyklingowe znajdziecie tu:

Bardzo solidna torba z jeansu, z klasycznymi uchwytami.  Uszyta z upcyclingowej odzieży jeansowej, dzięki czemu torba zyskała na funkcjonalności – mnóstwo kieszeni, kieszonek i kieszoneczek zadowoli nawet najbardziej wybredną osobę 🙂  Wewnątrz znajduje się kolorowa podszewka.
Jedyna w swoim rodzaju! Pojedynczy, niepowtarzalny egzemplarz! Torba idealna na zakupy, do szkoły, na uczelnię, wycieczkę czy spacer. Rozmiar: wysokość 36cm, szerokość 46cm, poszerzone denko 16cm, uchwyty (od miejsca wszycia do miejsca wszycia) – 64cm

Torba upcykling jeans

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading