Colors of majunto

Colors of majunto.

To nasza propozycja specjalnie dla Was tu pokażemy Wam jak my widzimy świat. Mamy nadzieją że to będzie dla Was również inspirujące.

Pamiętajcie że to nie jest produkcja masowa, ale handmade w najlepszym wydaniu!

Stylizacja Colors of majunto: Black & White

black&white majunto

Produkty prezentowane na tej stylizacji znajdziesz na majunto.com. Przentujemy tu piękną czarno-białą narzutę, wykonaną metodą Patchwork, pościel groszkowo – paskową z bawełny najwyższej jakości, zapinana na zamek. Abażur  pasujący do większości lampek nocnch i oczywiście poduszki poduszaki niezastąpiony element w każdym przytulnym wnętrzu.

Stylizacja Colors of majunto: Love in Red

love in red copy

“Lady in red, you dancing with me…”
Wyżej pławiliśmy się w odcieniach black&white – teraz mamy dla Was ognistą, energetyczną czerwień.
Produkty prezentowane na tej stylizacji znajdziesz na majunto.com. Pościel z jamnikami, poduszka z pieskiem zaprojektowana przez mombi, abażur w białe groszki oraz komplet podusi okrągłych.

Stylizacja Colors of majunto: Blue Moon

blue moon majunto

Kroczymy dalej, pokazując Wam majuntową feerię barw… Teraz malujemy lazurem… Jak Wam się podoba takie zestawienie? Pościel, komplet niezwykłych podusi i do tego abażur. A wszystko spod rąk majunto.

Stylizacja Colors of majunto: Deep Purple

deep purple majunto

Tajemniczy fiolet. Żywo i intensywnie a przede wszystkim majuntowo! Pościel w sowy różowo-fioletowa wykończona lamówką, do tego polecamy sowi abażur, podusię wykonaną metodą Patchwork w kształcie dinozaura i oczywiście włochate, futrzaste poduszki w panterkę.

Leave a Reply