KOLOR MAGII

butterfly

Było sobie pewne małe stworzonko… Wędrowało po świecie, szukając swojego miejsca na ziemi.Było pełne ciepła i dobrej energii, którą chciało komuś przekazać.
Gdy spotkało na drodze skrzywdzoną przez los osobę – chętnie pomagało.
Swymi barwami – żywymi i wesołymi cieszyło oko każdego, kto miał z nim styczność.
Stworzonko nazywało się majunto.
Wędrując tak po świecie trafiło w przepiękną krainę jezior – Mazury.
Cudne okolice, zielone pagórki i rześkie jeziorne powietrze sprawiły, że stworzonko poczuło się jak w domu…
Postanowiło sprawić, by usłyszało o nim setki a nawet tysiące ludzi – z całego świata. By jego kolorowe barwy poprawiały humor a milusie kształty szeptały do snu piękne bajki i pilnowały, by sny były tylko piękne i wesołe.
Tak naprawdę to to stworzonko powstało w głowie, osoby o wspaniałej wręcz wyobraźni. I żyje w niej nadal, to ona sprawiła, że majunto ożyło i poznało je tysiące ludzi. To ona sprawiła, że nadszedł kres szarych barw i nudnych wzorów. Patchworkowe poduszki i narzuty, oryginalne pościele, kolorowe abażurki, to tylko niektóre jej dzieła, którymi zachwycają się inni. A w głowie jeszcze ma setki innych pomysłów i z pewnością już niedługo o nich usłyszymy.
Wspaniałe projekty, które tworzy, szybko stają się namacalne.
W każdy uszytek wkładane jest serce, każdy tworzony jest z niesamowitą starannością, z dbałością o każdy szczegół, każdy detal. Każdy skrawek materiału jest starannie wyselekcjonowany.
Każda poduszka, kołderka, pościel jest dla majunto bardzo ważna, bo wkładamy w nie serce a nawet skrawek duszy…
Dziś majunto znaczy oryginalność, nowoczesność, radość i spełnienie marzeń…

Zapraszam na majunto.com