Sklep on-line

Majunto – sklep internetowy z rękodziełem. Tutaj znajdziesz wszystko co uszyliśmy. Są to produkty najwyższej jakości. Handmade i rękodzieło te dwa słowa określają najlepiej naszą twórczość. Nasz sklep on-line czeka na Was cała dobę.

Nasze uszytki to poduszki dekoracyjne, poduszki ozdobne, poszewki, pościel, abażurki, hand-made i patchwork to wszystko inne na majunto.com

Kategorie w sklepie internetowym majunto – krótki opis:

Poduszaki (poduszki i poszewki)

Kolorowe, barwne wzorzyste. Takie są nasze poduszaki. Niespotykane, oryginalne. Każda ma w sobie duszę. Świetne jako ozdoba, doskonałe jako przytulaki. Mogą być naszymi powiernikami, mogą też strzec naszych snów. Jedno jest pewne – z nimi nie ma nudy! Znajdziecie tu poduszki dekoracyjne, poduszki ozdobne i poduchy do przytulania.

Gotowe zestawy

Zestawy przygotowane specjalnie dla Was. Nasze propozycje. Znajdziecie tu zestawy poduszek dekoracyjnych, poduszki ozdobne w zestawie i nasze propozycje z wystrojem wnętrza. Wszystko spod znaku Hand-made.

Przytulaki (przytulanki i maskotki)

Wszystko do przytulania, spania i głaskania. Cudowne maskotki ręcznie wykonane z wielką starannością

Otulaki (pościel i narzuty)

Idzie jesień, pora się otulić. Kocykami, kołderkami, narzutkami. Warto też zadbać o wózkową pościel na jesienne czy zimowe spacery. A łóżeczko dziecka ozdobić wzorzystą pościelą. Wszystko, co otulakowe do odnalezienia tutaj.

Torbaki przewijaki

Torba mamy pomieści wszystko. Czego tam nie ma… Przewijaka? U nas jest! Wystarczy kilka ruchów, by z pojemnej torby powstał przewijak! I już żaden problem Ci nie straszny! A wyjątkowy design torby sprawi dodatkowo, że będziesz wyjątkowa! Wymiar torby po rozpięciu 120x48cm.

Patchwork

W tym miejscu dzieją się prawdziwe czary. Tutaj też można poznać, co to oszczędność – materiału oczywiście. Hokus pokus i z kilku skrawków różnych tkanin powstaje dumny Poduszak. Przyjemne patchworkwe uszytki ucieszą oko. Takie cuda to tylko u nas.

by Mombi

 

MOMBI – Rysunek to Jej pasja. Wszystko, co Jej wpadnie do głowy przelewa na papier. Spod Jej rąk wychodzą piękne kociaki i wesołe stworki. Kocha to, co robi, robi to z pasją. Jednak przestało Jej to wystarczać. Papier to wszakże staromodny wynalazek. A gdyby tak szkicować na szmatkach? Będę nowoczesna! Zacznę rysować na poduszkach. Jej pomysły i nowe twory podziwiać można teraz na poduszkach majunto. Z dużej sztuki razy dwa powstanie teraz wielka sztuka! Sprawna dłoń Mombi i piękny szew majunto to prawdziwa artystyczna bomba, która wybuchła z wielką mocą, siłą i energią!

Tkaniny

Tkaniny są sprzedawane w tłustych ćwiartkach.
FQ to tak zwana TŁUSTA ĆWIARTKA (FAT QUARTER)
1FQ = 1/4 lub 0,25 metra bieżącego tkaniny.
Szerokość tłustej ćwiartki uzależniona jest od szerokości danej tkaniny (podajemy ją w opisie). Standardowo przycinamy tkaninę jak ilustruje obrazek (część różowa). Jeśli chcesz, aby materiał z minimalną ilością 1Q został skrojony na szerokość tkaniny (część niebieska na obrazku), napisz o tym w uwagach do zamówienia.
Materiały z  ilością zamówienia 2Q, tniemy na szerokość tkaniny.
Masz pytania napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiem.

Dla domu

Majunto wzięło się za urządzenie domu. Koniec z monotonią, od teraz będzie wzorzyście i kolorowo. Wspaniałe majuntowe stworki zrobią wszystko by umilić Ci pobyt w domu.

Znajdziecie w tej kategorii:

 

Abażury, Lampy, Kuchnia, Obrusy i podkładki, Kosze na zabawki

 

Zapakuj jako prezent

Czy zapakowanie prezentu wiąże się jedynie z włożeniem go do gotowej torebki ozdobnej? Majunto łamie stereotypy i pakuje prezenty w piękne cudo! Każde z nich ma w sobie szczyptę dobrych życzeń od nas! Wszystkiego najlepszego!

Projekt na indywidualne zamówienie

Masz pomysł na poduszkę, narzutę, pościel? A nie wiesz co i jak skontaktuj się z nami! Opisz nam jak najdokładniej swoją wizję, a my postaramy się ją zrealizować!
Uwaga każdy produkt jest wyceniany indywidualnie! I może być całkowicie spersonalizowany!

Produkty według motywu

Produkty posortowane według motywu przewodniego.

Leave a Reply