MARRAKECH COLLECTION to prawdziwa bomba energetyczna

Obce style coraz częściej wkradają się do naszych wnętrz, tworząc zjawiskowe aranżacje z nutą tajemniczości.

Marzy Ci się mieszkanie z charakterem? Zacznij aranżację od dodatków. W naszej kolekcji znajdziesz kolory i wzory do każdego wnętrza. Po prostu piękne! Każdy z nich ma silną osobowość, która podkreśli aranżację pomieszczenia. Wybierz najodpowiedniejszy model dla siebie.

Żywy turkus to symbol kultury marokańskiej. W parze z indywidualnym stylem i piękną ornamentyką tworzą prawdziwe cuda. Z pozoru zwykła mozaika, jednak żywe turkusowe motywy nadają życie poduszce.

Turkus nada mocy szaremu wnętrzu, ożywia smutne pomieszczenia. Ukazuje piękno dalekiej tradycji i kojarzy się z latem. Upalne plaże Maroka, błękit morza, szum fal… Jeden malutki wzorek a tyle wspomnień, tyle marzeń. Czujesz ten zapach, słyszysz przyjemny szum… Boso biegniesz piaszczystą plażą, chcesz złapać wzorzystego motyla. Fale obijają się o Twoje stopy, przyjemnie je chłodząc. Czujesz się jak w raju, jest pięknie. Nie chcesz wracać do rzeczywistości, tu jest ci najlepiej. Zatopiona w marzeniach odpływasz, zasypiasz. Jesteś szczęśliwa.

Szare i czarne poduszki, ożywione mozaikowymi wzorami wprawiają Cię w dobry nastrój. Głowa pełna pomysłów. Co godzinę coś nowego. Marrakech Collection to prawdziwa bomba energetyczna.