MARRAKECH COLLECTION to prawdziwa bomba energetyczna

Obce style coraz częściej wkradają się do naszych wnętrz, tworząc zjawiskowe aranżacje z nutą tajemniczości.

Marzy Ci się mieszkanie z charakterem? Zacznij aranżację od dodatków. W naszej kolekcji znajdziesz kolory i wzory do każdego wnętrza. Po prostu piękne! Każdy z nich ma silną osobowość, która podkreśli aranżację pomieszczenia. Wybierz najodpowiedniejszy model dla siebie.

Żywy turkus to symbol kultury marokańskiej. W parze z indywidualnym stylem i piękną ornamentyką tworzą prawdziwe cuda. Z pozoru zwykła mozaika, jednak żywe turkusowe motywy nadają życie poduszce.

Turkus nada mocy szaremu wnętrzu, ożywia smutne pomieszczenia. Ukazuje piękno dalekiej tradycji i kojarzy się z latem. Upalne plaże Maroka, błękit morza, szum fal… Jeden malutki wzorek a tyle wspomnień, tyle marzeń. Czujesz ten zapach, słyszysz przyjemny szum… Boso biegniesz piaszczystą plażą, chcesz złapać wzorzystego motyla. Fale obijają się o Twoje stopy, przyjemnie je chłodząc. Czujesz się jak w raju, jest pięknie. Nie chcesz wracać do rzeczywistości, tu jest ci najlepiej. Zatopiona w marzeniach odpływasz, zasypiasz. Jesteś szczęśliwa.

Szare i czarne poduszki, ożywione mozaikowymi wzorami wprawiają Cię w dobry nastrój. Głowa pełna pomysłów. Co godzinę coś nowego. Marrakech Collection to prawdziwa bomba energetyczna.

 

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading