DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Okazja aby zrobić coś od serca.

da9c68a2ef3c576a1291378a1465d5bd

Prezenty. Uwielbiamy je otrzymywać, choć częściej wolimy je dawać. Najprzyjemniejsza część niemal każdej uroczystości.
Dając komuś podarek z ciekawością obserwujemy, jak go rozpakowuje, jaka jest reakcja drugiej osoby na zawartość paczuszki. Błysk radości w oczach obdarowanego to wielka radość dla nas.
Z drugiej strony, otrzymując prezent, otwieramy go z niemałą ciekawością. Serce bije mocniej, niecierpliwość się zwiększa…
Ważnym aspektem dawania podarków jest ich zapakowanie.
W dzisiejszych czasach nie ma z tym najmniejszego problemu – wybór ozdobnych torebek jest naprawdę duży. Różne wzory, kształty, wielkości – jest w czym wybierać. Ale czasem warto bardziej się postarać, niż iść na łatwiznę. Kupując prezent, jakże często mówimy „i jeszcze torebkę na to poproszę”. Bo jest szybko, bo jest łatwo, bo nie trzeba się napracować. Zresztą, kto na to zwraca uwagę? Nic bardziej mylnego! Opakowanie świadczy o darczyńcy. Ile serca włożył w to, na ile jest mu cenna osoba, której chce podarować prezent.
Pakowanie w ozdobne papiery? Ta opcja jest lepsza od poprzedniej, chociaż najlepiej sprawdza się przy prezentach o prostych kształtach. Wtedy bez problemu powstają prostokątne, kwadratowe czy nawet owalne pakunki przewiązane wstążką i wykończone kokardą.
Zachwyt budzi naprawdę oryginalne opakowanie, w które włożono dużo serca. Niespotykane, wyjątkowe. Takie, na które wystarczy tylko spojrzeć i od razu budzą się ciepłe uczucia do darczyńcy. Nawet po 10 latach… Tak, niektóre “opakowania” mogą tyle przetrwać.
Ile satysfakcji możesz mieć, gdy na przyjęciu rocznicowym u cioci, pośród zwykłych  torebek stoi prawdziwy okaz. Prezent od serca i z sercem. Budzący zachwyt a jednocześnie zazdrość kuzynek.

Złam stereotyp i zapakuj prezent w oryginalny pakunek, który będzie świadczył o szczerości Twoich uczuć a przede wszystkim, że nie jet to prezent z serii „aby było i spokój”.

 

Majunto w swoim sklepie internetowym już od samego początku przygotowało specjalnie dla Was możliwość pięknego zapakowania – zakładka zapakuj jako prezent.

Ale opcja ta cieszy się sporym zainteresowaniem więc wkrótce wzbogacimy ją o inne możliwości pakownia 😉 Ukłony w stronę Pani Moniki i Jej Pracowni Rękodzieła i Dekoracji LALUZ w której powstają takie opakunkowe cuda specjalnie dla Was.

80ee7b97b662d1fb884438653e03eabc 125bb130de90016aa41fee2fabecfcb6 bb43453fcbabf7d55314a8603ca6a714