Szyjemy z moro. Jedni uważają że jest modne i ponadczasowe, a TY jak myślisz kit czy hit?

żołnierski szyk

Moro to wzór, który nigdy nie wychodzi z mody, choć ostatnio może się też kojarzyć z nazwiskiem pewnej aktorki. Początkowo zarezerwowany jedynie dla wojskowych i żołnierzy, z czasem stał się powszechny, a nawet modny. Wybierają go nastolatki, dorośli a także mamy, dla swoich pociech. Są spodnie, bluzki, plecaki wszystko z moro – dlaczego więc nie poduszki czy narzuty?

Kolory moro powstały w celach kamuflażowych, tak by zlewały się z rzeczywistością, były ciężkie do wyłapania gołym okiem. Chodziło oczywiście o manewry wojskowe w lasach. W dzisiejszych czasach mężczyzna w spodniach moro na ruchliwej ulicy raczej się nie ukryje.
Każdy chłopiec ma swoje marzenia, dotyczące tego, kim chciałby być w przyszłości. Przeważnie są to zawody „bohaterskie”- strażak, policjant, żołnierz.

DESIGN?

Właśnie dla miłośników militariów warto przygotować pokój marzeń. Narzuta, poduszki, a może nawet pościel? Wszystko w nieśmiertelnym wzorze „moro”.
Moro ma kilka odcieni – jasne, ciemne, zielone, niebieskie a nawet różowe, choć z tym ostatnim różnie bywa. Każdy więc może znaleźć coś dla siebie. Ponadto moro jest zawsze w modzie. Militarny design może przetrwać kilka lat i służyć małemu chłopcu, który z wiekiem zmienia się w zbuntowanego nastolatka.

Narzuta moro jasna - majunto.com
Narzutę można kupić w sklepie internetowym http://majunto.com/bright-moro
Narzuta moro jasna- majunto.com
Narzutę można kupić w klepie internetowym http://majunto.com/dark-moro

 

PONADCZASOWOŚĆ

Wystrój na lata? Czy to nie brzmi wspaniale? Oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musimy martwić się zmianą designu pokoju chłopca z wszędobylskich samochodzików i samolocików na bardziej dorosłe wzory.

A Torby przewijaki są wspaniałym prezentem dla tych co kochają militaria.

Patchwork moro
Poszewka do kupienia w sklepie http://majunto.com/p/8/113/kolorowy-zolnierski-szyk-poduszaki-poduszki-i-poszewki-.html
Torba przewijak - moro
Torba- przewijak w moro można ją kupić w sklepie internetowym http://majunto.com/p/14/215/wojskowy-szyk-torbaki-przewijaki.html
Torba żółnierski szyk
Torba przewijak dostępna w sklepie on-line http://majunto.com/p/14/216/wojskowy-szyk-torbaki-przewijaki.html

 

Ale czy moro to tylko chłopcy? NIE już nie, to stereotyp który mieszka w naszych głowach, a jak pokazuje nam ulica, moro coraz częściej dostrzeżemy na nastolatkach i dorosłych kobietach. Dowód? Bardzo proszę! Poniżej nie dowód, a DOWODY że moro zagościło na DOBRE. Dowody zostały osadzone z Istagrama – czyli miejsca gdzie ludzie sami pokazują nam to czym chcą się pochwalić i podzielić. A to jest najlepszy DOWÓD.

A Wy co myślicie o moro? Hit czy kit?

repost repost2 repost4 repost6 repost8 repost12 repost13 repost14 repost15 repost16 repost18 repost19 repost20 repost21 repost22 repost25 repost26 repost27 repost31 repost32 repost35 repost38 repost40 repost41 repost45

http://instagram.com/p/ySoThVrr7R/

 

 

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading