Prezent spersonalizowany. Szycie na miarę naszych czasów.

IMG_3953-1

Prezenty. Któż z nas nie lubi ich dostawać? Jednak jeszcze większą przyjemność sprawia dawanie. Z nutką ekscytacji obserwujesz reakcję obdarowanego. Coraz częściej szukamy czegoś wyjątkowego, innego niż oklepane pościele, kwiaty doniczkowe czy komplety sztućców.
Chociaż z drugiej strony nawet pościel może być wyjątkowa, pod warunkiem… że wyhaftujesz na niej imiona osób obdarowywanych, ważną datę, może życzenia?
Tak! To co, kiedyś było wręcz luksusem – dziś może być normalnością – wyjątkową normalnością.

IMG_3768
Pościel dla nowożeńców z ich imionami i datą ślubu?
Pościel dla noworodka z datą urodzenia?
Albo zwykła poduszka chmurka z upamiętniającym to wydarzenie napisem?
Z majunto to wszystko jest możliwe.

Img3678 copy Img3679 copy
Do lamusa odchodzą figurki, tzw. kurzołapy, na których jubiler czy grawer wygrawerował piękny napis. Czy też kartki okolicznościowe, które lądują gdzieś między dokumentami.
Czemu taka pamiątka nie miała być przy okazji piękna i pożyteczna? Dyskretny napis będzie doskonałą pamiątką wydarzenia.
Wyobraź sobie, że Twoja córka wybiera się na przyjęcie urodzinowe do córki znajomej. Gospodarze są dość majętni, nic im nie brakuje – i nie ukrywajmy lubią zadzierać nosa. Lalka, maskotka? To takie oklepane. Ubranka? A skąd wiesz, czy trafisz w styl ubierania dziecka?

IMG_3779
Nic lepszego wtedy nie wymyślisz, niż delikatną podusię w kropeczki (gdyż kropeczki są uniwersalne i powinny spodobać się każdemu) z wyszytym imieniem solenizantki i krótkimi życzeniami – „Dużo szczęścia”. Prezent nie ma prawa się nie spodobać! Wręcz przeciwnie! Zrobi furorę, a Ty być może rozpoczniesz całkiem nową modę na personalizowane prezenty.

Oczekujesz na dziecko. Już niemal od początku ciąży kompletujesz wyprawkę i pokoik. Wszystko w najlepszym stylu. Lampka, pościel, maskotka do przytulania – wszystko w jednym tonie. A do tego piękna futerkowa poduszka z wygrawerowanym imieniem maluszka! Wierzcie, że nic bardziej nie da uroku wnętrzu, niż ta jedna jedyna podusia.

Warto upamiętnić prezent, dodać życzenia, datę, czy tylko imię obdarowywanego. Pomyśl, ile radości sprawisz dziecku, które będzie wiedziało, że to tylko jego poduszka, pościel…

Prezent spersonalizowany to prawdziwy prezent, wybrany z miłością, a nie na szybko w markecie.

Zgłoś projekt – majunto uszyje!

IMG_3999 IMG_4001

http://majunto.com/p/43/63/twoj-pomysl-nasza-wizja-projekt-na-indywidualne-zamowienie.html

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading