Poznaj dodatki do domu w stylu „Gry o Tron”.

Szaleństwo trwa! Poznaj dodatki do domu w stylu „Gry o Tron”.

 

Trzymasz kciuki za Starków czy może przewrotnie kibicujesz Lannisterom? Bez względu na to, po której stronie mocy jesteś, na pewno z zapartym tchem oglądasz kolejne odcinki kultowego już serialu „Gra o Tron”. Ten majstersztyk sztuki telewizyjnej podbił cały świat i już dawno wykroczył daleko poza ramy małego ekranu. Serial stał się elementem popkultury, czego najlepszym dowodem są pojawiające się na rynku dodatki do domu z motywami z „Gry o Tron”. Znajdziesz je także w naszym sklepie. To co? Urządzamy mieszkanie w stylu Daenerys i Johna Snow?

Wersja dla prawdziwego fana

Jeśli „Gra o Tron” to dla Ciebie coś więcej niż tylko wieczorna rozrywka, rozejrzyj się za gadżetami produkowanymi specjalnie z myślą o fanatykach serialu. Będziesz zaskoczona, ile tego jest! Najlepszy przykład to… Żelazny Tron. Tak, ten sam, na którym obecnie zasiada okrutna Cersei Lannister, a do którego prawo rości sobie kilka rodów. Taki tron możesz postawić w salonie w zastępstwie zwykłego fotela i mieć pewność, że mebel będzie prawdziwym hitem.

No dobrze, jeśli uważasz, że Żelazny Tron to przesada, rozejrzyj się za mniej dominującymi dodatkami. Wybór jest ogromny. Możesz na przykład udekorować stół zastawą z motywami z „Gry o Tron” – bez problemu znajdziesz elementy z herbami poszczególnych rodów, a nawet figurkami przedstawiającymi symbole Starków (wilkor), Lannisterów (lew) czy Baratheonów (jeleń).

Na wiele możesz sobie pozwolić w sypialni. To pomieszczenie o prywatnym charakterze, które możesz urządzić bez oglądania się na innych. Jeśli tylko masz na to ochotę, zainwestuj w tapetę z motywem z „Gry o Tron”. Idź o krok dalej i zamów u stolarza łóżko w kształcie tego, na jakim śpi się w Królewskiej Przystani czy w mroźnym Winterfell.

Bezpieczniej i z gustem

Świetne gadżety związane z „Grą o Tron” możesz kupić do swojej łazienki. Jeśli chcesz tylko symbolicznie podkreślić swoją fascynację serialem, to zainwestuj w ręczniki z wyszytymi herbami poszczególnych rodów (lub jednego ulubionego).

W przedpokoju świetnie będzie się prezentować wieszak w kształcie miecza Eddarda Starka. Na podłodze możesz natomiast umieścić wycieraczkę z hasłem z serialu, np. niezapomnianym „Winter is coming”.

Przechodzimy do kuchni, która daje sporo możliwości w zakresie nawiązań do serialu. Oczywistym wyborem będą kubki z motywami z „Gry o Tron” – zamiast porcelanowych możesz kupić np. metalowe, stylizowane na kielichy, z których pijają mieszkańcy Królewskiej Przystani. Dostępne są też np. fartuchy z grafiką przedstawiającą strój Nocnej Straży.

Został nam salon. Tutaj możemy już zachęcić Cię do sprawdzenia naszej nowej kolekcji poduszek z motywami z „Gry o Tron”. Szczególnie fajne są te z zawołaniami poszczególnych rodów pojawiających się w serialu.

Rada

Taka poduszka jest rewelacyjnym pomysłem na prezent dla fana serialu.

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading