Pokój młodzieżowy – TEENAGER COLLECTION

 

TEENAGER COLLECTION

 

Pokój młodzieżowy – TEENAGER COLLECTION – inspiracje

Nastolatki to już nie dzieci, ale jeszcze nie dorośli. Chociaż bardzo często tak właśnie chcą być traktowani. Szukają swojego stylu, odrzucają wszystko, co kojarzy im się z dzieciństwem. Ulubiona szmaciana lalka Zuzia ląduje w pawlaczu, tak jak metalowy resorak.
Urządzając pokój nastolatka powinniśmy myśleć przyszłościowo. Za kilka lat będzie on już dorosłym człowiekiem i wskazane byłoby odstąpić od dziecinnych gadżetów. Ponadto pokój nastolatka to nie tylko miejsce do spania, relaksu czy nauki. To manifest tego, że już nie dla nich różowe bibeloty czy plakaty z bohaterami bajek. Kończy się okres dzieciństwa, rozpoczyna dorastanie, okres zmian.
Nastolatki chcą wyrażać siebie poprzez oryginalne dodatki, stonowane barwy. Czasem nie trzeba robić generalnego remontu i zmieniać wszystkich mebli. Wystarczy tylko odpowiednio skomponować dodatki, tak by pokój dziecięcy w kilkanaście minut zmienił w młodzieżowe królestwo.
Dziś mamy dla Was propozycje drobnych zmian, które zmodyfikują wystrój pokoju nastolatka.
Nowe poduszki. Żadne wielobarwne, żadnych kwiatuszków i bohaterek bajek. Żadnego jasnego, pastelowego różu, bądź błękitu. Stonowane barwy, oryginalne wzory. Granat, czerwień, czerń. Delikatne gwiazdki, mocna krata bądź intensywne zygzaki. Albo może bardziej pomysłowo – poduszka z motywem strony z gazety? W kapelusze? W nuty? W rowery? Prawda, że oryginalnie i pomysłowo?
Niedbale rzucone poduszki na łóżko czy kanapę dodadzą pokoju stylu, oryginalności. W dobie bazarowych wielobarwnych poszewek, szytych na jedno kopyto, takie na pewno będą się wyróżniać i przykuwać wzrok gości. Zwłaszcza jeśli kompletu dobierzemy abażur na lampkę stołową, najlepiej w takim samym deseniu jak poduszki.
Wyjątkowe abażury, które się będą wyróżniać na tle tych zwykłych, jednokolorowych, nudnych, to na pewno dobry pomysł. To, co do tej pory było trudno dostępne, bo ciężko było dostać fajny, wyjątkowy abażur na nocną lampkę, dziś jest na wyciągnięcie ręki.
Aranżacja pokoju młodzieżowego nie musi wiązać się z wielkimi kosztami i ciężką pracą. Czasem można w krótką chwilę zmienić wystrój pokoju na taki, którego nie powstydzi się żaden nastolatek. Ba! Jego królestwo będzie dla niego miejscem, którym będzie mógł pochwalić się znajomym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją młodzieżową – TEENAGER COLLECTION

Img0173 copy Img0193 copy Img0269 copy Img0286 copy Img0311 copy Img0339 copy Img0350 copy Img0356 copy

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading