Pokochaj rękodzieło z Majunto

majunto -targi1

Nawet najpiękniej urządzone i umeblowane mieszkanie nie stanie się domem dopóki nie wypełnimy go swoim sercem. To drobiazgi takie jak ulubiona poduszka, piękny i ciepły koc, dekoracje i ozdoby sprawiają, że miejsce zaczyna żyć. Nabiera charakteru, indywidualnych cech oraz klimatu stając się miejscem, do którego wszyscy domownicy wracają z przyjemnością. Prawdę głosi stare porzekadło mówiące, że diabeł tkwi w szczegółach. My wiemy, że w szczegółach tkwi nie tylko diabeł ale również emocje, klimat i charakter miejsca.

Polacy również przekonują się o tym coraz częściej. Dlatego też wielu z nas poszukuje dodatków, które zachwycą i skradną nasze serca. Ciężko znaleźć je w sieciowych, gigantycznych sklepach oferujących tysiące takich samych produktów wykonanych od sztancy.  Aby przedmiot wzbudzał emocje musi zostać stworzony z pasją. Doskonale to rozumiemy dlatego też wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom.

Stawiamy na jakość, niepowtarzalność i niebanalne wzornictwo. Wszystkie produkty jakie znajdziesz w ofercie Majunto powstały z prawdziwej pasji. To najwyższej jakości tkaniny, staranne wykonanie oraz odrobina serca. Dzięki temu nie tylko prezentują się bardzo efektownie ale również nadają miejscu, w którym się znajdą przytulności, klimatu i ciepła.
A tego przecież potrzebuje każdy z nas.

Wszystkie projekty Majunto to autorskie pomysły, nierzadko zrodzone w gronie najbliższych i przyjaciół. To wspólne spędzanie czasu jest najlepszą kopalnią pomysłów. To również własnoręczne wykonanie. Uważne dobieranie materiałów, kontrola nad każdym szczegółem, drobnostką, nitką, tasiemką. Sprawia to, że nasze produkty są naprawdę wyjątkowe, dopieszczone w szczegółach, solidne, estetyczne i niepowtarzalne. Słowem – mają wszystko to, czym charakteryzować powinno się rękodzieło.

Widząc jak rękodzieło coraz bardziej podbija serca Polaków staramy się nieustannie rozwijać. Wzbogacamy swoją ofertę, w której już teraz znajdziesz miękkie i niezwykle piękne poduszki, pledy, pościele, torby z przewijakami oraz artykuły do domu takie jak abażury, obrusy, akcesoria kuchenne. Szeroka kolorystyka oraz mnogość dostępnych wzorów sprawiają, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nie oznacza to jednak, że nie chcemy pójść dalej.

Nasze głowy wciąż są pełne autorskich pomysłów. Inspiracją może być wszystko. Kolor, blask, krajobraz za oknem.  Ważne jest to, by uchwycić piękno i umieć utrwalić je, przekazać dalej wraz z ciepłymi uczuciami i odrobiną pasji. Właśnie dlatego nasze wyroby są unikalne i niepowtarzalne.  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą. Różnorodność wzorów i kolorów w naszym sklepie jest gwarancją, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Coś co ozdobi jego dom, ogrzeje i wywoła uśmiech na twarzy.
Bo właśnie to jest naszym celem.

http://majunto.com/

majunto targi2 majunto targi3 majunto targi 4 majunto 5 majunto 6 majunto 7 majunto 8 majunto 9

3 odpowiedzi na “Pokochaj rękodzieło z Majunto”

  1. To prawda – każdy z nas pragnie nadać wnętrzu swój indywidualny charakter… i właśnie takie przepiękne dodatki uczynią to w oka mgnieniu. Tekstylia jakie posiadacie cieszą ok – ożywicie nie jedno wnętrze 🙂

    http://www.MartynaG.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading