Dodatki do Twojego DOMU

majunto.com
https://majunto.com/

Przeglądasz strony internetowe, czasopisma wnętrzarskie i wzdychając zadajesz sobie pytanie: „ileż trzeba pieniędzy, by tak pięknie urządzić salon/sypialnię/ kuchnię”. Następnie rozglądasz się po swoim salonie i dochodzisz do wniosku, że nigdy nie będziesz miała mieszkania jak z okładki.

Nic bardziej mylnego! Tak naprawdę możesz mieć super wnętrze niedużym kosztem. Wystarczy odrobinę chęci, odwagi, kreatywności i gotowe!

Przede wszystkim rozejrzyj się dookoła. Zastanów się, czy nie pasuje tu niepotrzebny chaos i bałagan. Czy na półkach nie walają się przedmioty, które trzymasz, bo… bo sama nie wiesz po co ci są potrzebne? Porcelanowe figurki i opakowania po bombonierkach? Daj spokój! To było modne 20 lat temu. Czym prędzej to wyrzuć, zanim ktoś zobaczy!

Następnie przyjrzyj się meblom. Wymiana ich na nowe to spory wydatek, jednak na rynku jest sporo farb, dzięki którym możemy zmienić kolor komody, stołu czy regału. Podobnie z kanapą czy fotelem- nowa tapicerka sprawi, że wypoczynek dostanie drugie życie. A jeśli nie jesteś przekonana do takich rozwiązań- bądź co bądź nieodwracalnych- wystarczy zmienić położenie mebli- i gotowe.

Dodatki. O tak, w nich tkwi cała magia! Idealnie dobrane, pod względem koloru i stylu pomieszczenia. Fantazyjne, lekkie zasłony i cudowne narzuty. Stylowa lampka nocna, pamiętająca młodość babci, z nowoczesnym, oryginalnym abażurem. A może nowe poduszki niby niezdarnie rozrzucone, a jednak czujne oko gościa odczyta ułożony z nich ciepły napis „HOME”… Przykryj stół delikatnym obrusem i nie zapomnij o kwiatach w wazonie! To zawsze ociepla pomieszczenie i nadaje mu świeżości.

Kombinuj, mieszaj kolory, baw się nimi! Nie zapomnij o ścianach- o tu masz spore pole do popisu! Nie musisz ich malować! Wystarczy ozdobić je plakatami, zdjęciami, obrazami czy naklejkami bądź fototapetami.

Udało się? Świetnie. Możesz teraz położyć się w nowoczesnym pomieszczeniu, na nowoczesnej kanapie przy nowoczesnej lampce, z kubkiem kawy i książką w ręku. Może być z laptopem.

STOCKHOLM COLLECTION
STOCKHOLM COLLECTION
TEENAGER COLLECTION
TEENAGER COLLECTION
MARRAKECH COLLECTION
MARRAKECH COLLECTION

Discover more from majunto

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading